YOKOHAMA SK

Propagácia Decathlon

YOKOHAMA Happy Shopping Moments

Príjemné nakupovanie

Pri kúpe zimných alebo celoročných pneumatík YOKOHAMA u zúčastneného predajcu získate Decathlon shopping voucher do 35 €*.

S pneumatikami značky YOKOHAMA budete mať vždy tú správnu výbavu. Nezáleží na počasí ani na druhu vozovky – pneumatiky YOKOHAMA sú dokonalými spoločníkmi na cesty. Bez ohľadu na to, ako sa presúvate alebo kam máte namierené.

Keď si zakúpite jednu súpravu 4 zimných alebo celoročných pneumatík YOKOHAMA pre model PCR alebo Transporter v období od 1.9.2021 do 30.11.2021 u predajcu zapojeného do tejto akcie, získate darčekový poukaz v hodnote až 35 €*, ktorý si môžete uplatniť v predajni Decathlon podľa vlastného výberu. Decathlon patrí medzi popredných svetových predajcov športového vybavenia – tak sa rozhýbte aj sami, nechoďte stále všade autom!

*Hodnota darčekového poukazu: 16-palcové pneumatiky = darčekové poukazy v hodnote 25 €; 17 a viac palcové pneumatiky = darčekové poukazy v hodnote 35 €

Stiahnuť leták

Ako to funguje:

 1. Akciové obdobie
  Zakúpte si súpravu 4 zimných alebo celoročných pneumatík značky YOKOHAMA pre model PCR alebo Transporter v období od 1.9.2021 do 30.11.2021 u predajcu zapojeného do tejto akcie na celom území Slovenskej republiky.
 2. Registračné obdobie
  Zaregistrujte sa na webovej lokalite kampane www.yokohamatyre.sk v období od 1.9.2021 do 15.12.2021 s využitím potrebných osobných údajov, ako aj potvrdenia o nákupe, na ktorom bude jasne uvedený dátum a miesto zakúpenia akciovej súpravy pneumatík.
 3. Vaša odmena
  Získate darčekový poukaz v hodnote až 35 €, ktorý si môžete uplatniť v predajni Decathlon podľa vlastného výberu do 31.8.2023.

Ako sa môžete zapojiť?

Po nákupe sa zaregistrujte na tejto webovej lokalite s využitím potrebných osobných údajov, ako aj kópie vášho nákupného dokladu. Registráciu musíte uskutočniť od 1.9.2021 a najneskôr do 15.12.2021.

Potrebné osobné údaje:

 • Meno a priezvisko
 • Platná e-mailová adresa
 • Nahrajte potvrdenie o nákupe (fotografia alebo naskenovaná kópia vo formáte PDF), na ktorom bude jasne uvedený nákup akciového produktu, miesto a dátum jeho zakúpenia.

Vašu registráciu preveríme najneskôr do 5 pracovných dní. Ak v plnej miere splníte všetky podmienky účasti, na e-mailovú adresu, ktorú zadáte počas registrácie, vám zašleme e-mail s potvrdením a darčekovým poukazom do predajní Decathlon vo formáte PDF ako prílohou.

Podrobné informácie o podmienkach účasti na tejto akcii nájdete nižšie: sk.happy-shopping-yokohama.com/terms

Zmluvné podmienky

 1. Všeobecné zmluvné podmienky uvedené nižšie platia pre kampaň spoločnosti YOKOHAMA s názvom „Happy Shopping“ (Príjemné nakupovanie) na rok 2021 (ďalej ako „Akcia“).
  Tieto zmluvné podmienky majú prednosť v prípade akýchkoľvek sporov alebo nejasností vyplývajúcich z iných komunikačných prostriedkov vrátane reklamných a propagačných materiálov. Pokyny na účasť a registráciu tvoria časť týchto zmluvných podmienok a účastníci svojou registráciu vyjadrujú súhlas s nižšie uvedenými ustanoveniami. Organizátorom kampane je spoločnosť YOKOHAMA Europe GmbH („YOKOHAMA“), Monschauer Straße 12, 40549 Düsseldorf, Nemecko. Uvedená zmluvná strana poveruje spoločnosť TLC Marketing, Promotion und Incentive GmbH („TLC“) technickou stránkou plnenia a realizácie tejto Akcie. Otázky v súvislosti s Akciou posielajte na adresu happy-shopping-yokohama@tlcrewards.com
 2. V záujme zlepšenia čitateľnosti sa v nasledujúcom texte nepoužívajú rodovo vyvážené tvary; napriek tomu však všetky osobné oslovenia vždy platia aj na osoby ženského alebo nebinárneho rodu.
 3. Nárok zúčastniť sa na tejto Akcii majú iba plnoleté fyzické osoby s neobmedzenou právnou spôsobilosťou a trvalým pobytom v Slovenskej republike. Zamestnanci spoločností TLC Marketing, Promotion und Incentive GmbH a YOKOHAMA Europe GmbH sa nesmú do Akcie zapojiť. Nárok zúčastniť sa na tejto Akcii sa preveruje na základe informácií, ktoré spotrebitelia uvedú počas registrácie na webovej lokalite Akcie: sk.happy-shopping-yokohama.com.
 4. Účasť spotrebiteľov
  4.1 Na účasť na tejto Akcii je potrebné internetové pripojenie a platná e-mailová adresa. Okrem toho musia byť splnené nasledujúce podmienky: Spotrebitelia si musia zakúpiť súpravu 4 zimných alebo celoročných pneumatík značky YOKOHAMA u predajcu zapojeného do Akcie v období od 1.9.2021 o 09:00 SEČ do 30.11.2021 o 23:59 SEČ.

Po ich zakúpení sa spotrebitelia musia zaregistrovať na webovej lokalite kampane sk.happy-shopping-yokohama.com od 1.9.2021 o 09:00 SEČ najneskôr do 15.12.2021 o 23:59 SEČ („registračné obdobie“).

Pri registrácii musia spotrebitelia uviesť tieto informácie:

 • Meno a priezvisko**
 • Platná emailová adresa**
 • Musia tiež nahrať potvrdenie o nákupe (fotografia alebo naskenovaná kópia vo formáte PDF), na ktorom bude jasne uvedený nákup akciového produktu, miesto a dátum jeho zakúpenia**
  **povinné pole

TLC najneskôr do 5 pracovných dní preverí informácie uvedené počas registrácie a nahraté potvrdenie o nákupe s cieľom overiť si nárok na účasť a splnenie vyššie uvedených termínov. Ak sú všetky podmienky splnené, TLC pošle oprávnenému účastníkovi e-mail s potvrdením vrátane ponúkanej odmeny v podobe darčekového poukazu do predajní Decathlon vo formáte PDF ako prílohy.
O hodnote darčekového poukazu do predajní Decathlon rozhoduje model pneumatík, ktorý si zákazník zakúpi:
16-palcové pneumatiky = darčekové poukazy v hodnote 25 €;
17 a viac palcové pneumatiky = darčekové poukazy v hodnote 35 €

Darčekový poukaz si môžu účastníci uplatniť v predajni Decathlon podľa vlastného výberu v období od 1.9.2021 o 09:00 SEČ do 31.8.2023 o 23:59 SEČ. Po tomto dátume platnosť darčekového poukazu vyprší. (Ďalšie informácie nájdete na adrese sk.happy-shopping-yokohama.com)

Máte otázky v súvislosti s touto akciou?

Odporúčame vám najskôr si prečítať sekciu s často kladenými otázkami na adrese sk.happy-shopping-yokohama.com. Informácie, ktoré hľadáte, možno nájdete práve tam.

Ak sa tak nestane, pošlite nám správu na adresu happy-shopping-yokohama@tlcrewards.com.
S radosťou vám pomôžeme!

Náš tím zákazníckeho servisu je vám k dispozícii od pondelka do piatka v čase od 10:00 do 17:00.