YOKOHAMA Premiéra s veľkou internetovou televíznou šou

24. februára 2022

Eve Scheer a Jörg Müller predstavujú ADVAN Sport V107

S prvotriednymi referenciami na originálnu výbavu oslávi YOKOHAMA ADVAN Sport V107 svoju premiéru na trhu s náhradnými dielmi 24. februára 2022. BMW ju napríklad používa na M3/M4, ako aj BRABUS. Najväčšia svetová firma v oblasti tuningu vozidiel ho používa pre modely 700, 800 a 900 založené na modeli Mercedes triedy G. To svedčí o obrovskom rozsahu, ktorý táto pneumatika pokrýva v segmente UHP. Ako to dokáže ADVAN Sport, čím sa odlišuje a aký je verdikt pretekára ukazuje premiérová relácia: www.y-yokohama.com/brand/tire/advan/v107lp/.

Tých, ktorí potrebujú stručné a jasné informácie, zavedieme priamo na najzaujímavejšie miesta. Počas testovacej jazdy sa tak môžete pozrieť cez plece motoristického jazdca Jörga Müllera. Pretekárka a moderátorka Eve Scheer zavedie divákov aj do testovacieho centra YOKOHAMA v Nürburgringu. To zohralo rozhodujúcu úlohu pri vývoji modelu ADVAN Sport V107. Preto testovací vodič poskytuje informácie o svojej vzrušujúcej práci. V zábavnom formáte talkshow účastníci na záver ešte raz popíšu svoje veľmi osobné momenty ADVAN.

ADVAN Sport V107

ADVAN Sport V107 bol vyvinutý na použitie v prémiových vysokovýkonných vozidlách – vrátane SUV a elektrických vozidiel. YOKOHAMA uvedie pneumatiku na trh s náhradnými dielmi v roku 2022 v 30 veľkostiach od 225/40ZR18 92Y XL do 305/35R23 111Y XL. Silnú priľnavosť na suchých a mokrých cestách zabezpečujú najmä dve vlastnosti. Na jednej strane asymetrický dezén s funkčne oddelenými vnútornými a vonkajšími stranami a na druhej strane inovatívna gumová zmes. Je tiež založená na technológiách, ktoré vznikli počas spoločného vývoja verzií OE pre výrobcov automobilov, ako sú Mercedes-AMG a BMW M Automobiles. ADVAN Sport V107 je tiež prvou pneumatikou YOKOHAMA na trhu s náhradnými dielmi, ktorá je vybavená jedinečnou štruktúrou Power Crown Belt Cover, ktorá využíva aramidové vlákno s vysokou tuhosťou. Okrem toho nový, vylepšený profil guľôčok poskytuje lepšiu priľnavosť. Tieto nové konštrukčné prvky prispievajú k vynikajúcej stabilite riadenia a komfortu jazdy pri vysokých rýchlostiach.

Ďalšie vzrušujúce správy od spoločnosti YOKOHAMA pravidelne uverejňujeme na adrese www.yokohamatyre.sk.